A Momentum Stummer Jánost küldi az Országgyűlésbe Orosz Anna helyére
Stummer János 2024 óta tagja a Momentum elnökségének, előtte a Jobbikban politizált.
Stummer János 2024 óta tagja a Momentum elnökségének, előtte a Jobbikban politizált.
A momentumos politikus azt mondta, nem fogja kifizetni a bírságokat, inkább leüli vagy ledolgozza.
Stummer Jánost megbírságolták, mert az MTVA-székházba nem akarták beengedni a miniszterelnököt.
A Momentum hűtlen kezelés miatt jelentené fel Lázárt.
A Nemzetbiztonsági Bizottság korábbi elnöke szerint hivatali vesztegetés történt.
A Jobbik volt alelnöke azzal indokolta a döntését, hogy úgy látja, a Momentum Mozgalomban megértették, hogy az országnak a jelenéről és jövőjéről csak őszintén lehet és érdemes beszélni.
Nem kíván közösséget vállalni Jakab Péterrel – ezzel indokolta a kilépését Stummer János, miután elindult a Jobbik pártelnökségéért, de a küldöttek alig több mint negyedének szavazatát kapta csak meg.
Jakab Péter mellett Stummer János indult a Jobbik pártelnöki székéért, aki most közzétett beszédében többek között azt mondta: nagy bajban vannak.
A politikust nagy többséggel választották újra. Stummer János volt az ellenfele.
Két elnökjelölt ugrotta meg a jelölési küszöböt, így szombaton Jakab Péter és Stummer János közül fog kikerülni a Jobbik következő elnöke. Az alelnöki székekért 12 jelölt indul.
Tisztújító kongresszust tart a párt. A jelenlegi elnöknek Stummer János is a kihívója lehet az elnöki posztért folytatott versenyben.
A Jobbik nyár elején tart tisztújítást, de Stummer még nem döntött, elindul-e Jakab Péter kihívójaként.
Élő adásban értékelte a választások eredményét az ellenzék miniszterelnök-jelöltje.
A Jobbik-elnöknek a választási vereségért Márki-Zay Pétert okoló nyilatkozatai után Stummer János egy nyuszikás viccel figyelmeztette Jakab Pétert arra, hogy mindenkinek van felelőssége a történtekért, a pártelnöknek is. Amúgy meg hamarosan tisztújítás lesz.
A jobbikos képviselő egy igazi klasszikushoz nyúlt.
Halász János szerint halaszthatatlan feladataik adódtak.
Elfogytak az amúgy sem túl erős politikai eszközök arra, hogy többet tudjunk meg a Pegasus-megfigyelésekről – mondta a hvg.hu-nak az Országgyűlés Nemzetbiztonsági Bizottságának jobbikos elnöke. Stummer János éppen ezért élesen bírálta az ügyet vizsgáló Péterfalvi Attilát, akinek lett volna ugyan mozgástere, de szerinte a hatósági kontrollját “nem tudta vagy nem akarta ellátni”.
Az Alkotmányvédelmi Hivatal, a Központi Nyomozó Főügyészség és a Belügyminisztérium vezetőit faggatnák.
A Nemzetbiztonsági Bizottság is foglalkozna Kövér László beszédével, amelyben arra utalt, hogy az ellenzék nemzetbiztonsági veszélyt jelent.
A Nemzetbiztonsági bizottság elnöke szerint Kósa Lajos bakizott, mikor beismerte, hogy az állam megvette az izraeli kémszoftvert.